Keçeden Yapılmış Yastık Kırlent Süsleri

Keçeden Yapılmış Süslü Yastıklar

Keçe ile yapılmış harika yastık veya kırlent süslerini bu başlıkta topladık. Keçeden yastık süsü yapımı ile ilgili araştırmalar yapanlar için iyi bir paylaşım olacağını düşünüyoruz. Evde keçeden yapılan süs çalışmalarını ve yastık süsü örneklerine altta ulaşacaksınız. Evinizdeki normal yastık modellerinden sıkıldıysanız bu güzel süslemeler size fikir verecektir.

 
 

Keçeden yastık süsü nasıl yapılır diyenler için sitemizde eğitici güzel bir çalışma da paylaşmıştım. Onu da inceleyerek sizde kısa sürede yastıklara keçeden gül süs yapabilirsiniz. Keçe yastık gül süsü veya çiçek süs motif çalışmaları ile evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Keçeden yapılan yastık süsü çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

Keçeden Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kolay çiçek nasıl yapılır, keçeden kolay gül yapımı ve keçeden kolay süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir