Keçeyle Tişört Süsleme Resimli Anlatım

Keçeyle Tişört Süsle

Keçeyle tişörtlerinizi yenileyebilir ve süsleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimli anlatımda olduğu gibi sizde eski tişörtlerinizi yenileyebilirsiniz. Tişört yenileme bakımından keçe muhteşem bir yardımcıdır. Keçeden süslemeler yapabileceğiniz gibi penye süsleme veya tişört güzelleştirme çalışmalarında da keçeyi kullanabiliyorsunuz.

Keçeden yapılan birçok güzel projeyi sitemizde daha önce de yer vermiştik. Hemen hepsi olmasa da birkaçı altta benzer yazılar kısmından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyerek çok güzel şeyler yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı keçe projelerini buldukça paylaşacağız.

 
 

Bu güzel tişört süsleme çalışmasını da keçeyle yapmışlar. Gerçekten değişik bir çalışma ve sizde yapabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceyle-tisort-susleme

 

Keçeden Sepet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kolay sepet yapımı, keçeden nasıl sepet yapılır ve keçeden sepet nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Merve Yılmaz diyor ki:

    Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.Bende buradan bakarak yeğenime keçeden tişört yaptım.Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir