Kedi Motifli Kilim Yapılışı

Kedi Motifli Kilim Yapılışı

Genelde kapıdan girişlere kullanılabilen kilimler olur. Düz desen veya renk seçimi yerine böyle üzerinde kedi motifi olan bir kiliminiz olsun istemez misiniz? Evet bu yazımızda gördüğünüz gibi kedi motifli kilim ile ilgili örnek modele yer verdik.

Örnek olarak paylaştığım bu çalışmanın yapımını henüz bulamadım. Bulduğumda yine bu başlık altında sizlere kedi motifli kilim yapılışı şeklinde paylaşacağım.

Ancak örnek resimde görülen çalışma çok şık olmuş. Buna benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde paylaşmıştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır.

 
 

Dilerseniz o çalışmalara bakarak bu tür kilim veya paspasları nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde kolay paspas yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize mutlaka gönderin isminiz ile yayınlayalım.

kedi-motifli-kilim-yapilisi

cat Matten – tapis de chat – Katzen Matten

 

Düz Haroşa Örgü Lif Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düz haroşa lif çeşitleri, düz haroşa lif modelleri ve fibre tricotée hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir