Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

Kedi yastık yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak, iki adet A3 veya A4 kağıdından şablon yapıp, diktikten sonra içini elyaf veya başka bir şeyle doldurup, birleştirebilir ve kedi yastık sahibi olabilirsiniz. Kurdeleden de fiyonk yaptığınızda alın size kedi yastık…

 
 

kolay-kedi-yastik-yapimi-icin-sablon

 

Eski Tişörtten Kolay Fular Şal Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski tişörtten fular yapımı, eski tişörtten kolay fular yapılışı ve eski tişörtten kolay şal yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. merve diyor ki:

    Kedi yastıkları önlerinde nasıl birde şaplonda damla ve çiçek var onları neresinde kullanıyoruz

  2. Nuray diyor ki:

    Merve hanım yorumunuz için teşekkürler. Şablon için istediğiniz gibi bir kumaş kullanabilirsiniz. Resimde yer alan damla ve çiçek figürleri kedi yastık modelini süslemek için düşünülmüş sanırım. Tamamlanmış resimde onlar gözükmüyor. Sanırım kedi üstünde süs yapmak isteyenlere örnek olması amacıyla paylaşılmış. Siz daha değişik şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir