Kelebek Terlik Kalıbı

Kelebek Terlik Kalıp Örneği

Kelebek şeklinde terlik kalıbı arayanlar olabilir. Terlik kalıbı olarak kelebek şeklinde terlik yapmak isteyenlere altta resimli anlatım. Altta yer alan şablon sonrası sizde kelebekli terlik modeli yapabileceksiniz. Evde terlik yapmak için kalıp her zaman lazım olur.

Bu güzel çalışmayı sizde yapabilmek için altta yer alan şablondan yararlanabilirsiniz. Evde terlik şablonu arayanlar için paylaştığımız bu güzel örnek işinize yarayabilir. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde bu tür uğraşlarla zaman geçirebilirsiniz.

Kelebek terlik kalıp örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Güzel terlik kalıpları ve modellerini yine sizler için bulmaya çalışacağım. Kolay gelsin.

 
 

kelebek-terlik-kalibi

kelebek-terlik-kalibi2

 

Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. saten gül nasıl yapılır, saten gül yapılışı ve saten gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir