Kemer Nasıl Süslenir Resimli Anlatım

Kemer Nasıl Süslenir Resimli Anlatım

Kemerlerinizi çok güzel bir şekilde süsleyebilir ve onları oldukları görüntüden daha farklı ve çekici görüntülere sokabilirsiniz. Böylece eski kemerlerinizi yenilemiş olur ve para vermeden yeni bir kemere sahip olmuş olursunuz. Evde kemer nasıl süslenir diyorsanız, hemen bu yazımın altında da benzer birçok proje yer alıyor.

Onları da inceleyerek sizde standart kemerlerinizi çok güzel süslü hale getirebilirsiniz. Süslü kemer yapmak veya evde kemer süsleme çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür süsleme çalışmaları ile geçirerek eğlenebilirsiniz. Keyifli olan bu güzel çalışmalar sayesinde hem süslü kemerlere sahip olmuş olacaksınız.

Hemde bu tür çalışmalar yaparak sevdiğiniz kişileri de mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kemer-nasil-suslenir

 

Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazoz kapağı ile çiçek yapımı, gazoz kapağından çiçek yapılışı ve gazoz kapağından çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir