KEMİK ŞEKLİNDE BEBEK YASTIĞI YAPMAK

Kemik şeklinde bebek yastığı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kumaştan yapabilirsiniz. Kemik şeklini alması için altta yer alan şablonu kullanabilirsiniz.

Bu güzel yastığı bebek yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Bebek yastık modeli olarak kemik şeklini verdikten sonra isterseniz bu güzel çalışmayı evinizde süs yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Dekoratif anlamda evinize güzellik katacak bu güzel ve eğlenceli yastık çalışmasına benzer birçok çalışmaya sitemizde bolca ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yastık çalışmaları ile sizde kısa sürede harika ve keyifli yastık modelleri yapabilirsiniz. Kemik şeklinde bebek yastığı yaparak evinizi güzelleştirmenin yanı sıra dekoratif olarak da satacağınız bir ürün elde etmiş olursunuz.

 
 

Bu tür evde kolay yapılan çalışmalarla evinize para getirebilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın şablonundan yararlanmanız yeterli olacaktır. İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Yapacağınız boyuta göre kullanacağınız malzemeler değişecektir. Takıldığınız bir yer olursa yazın. Kolay gelsin.

source

kemik-seklinde-bebek-yastigi-yapmak

 

ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel değerlendirme örnekleri, dantelden lazımlık yapmak ve dantelden nasıl kase yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir