Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım

Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı araç gereçlerden cüzdan yapılışını anlatmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere kullanmadığınız veya eski kitaplarınızın kalın ciltlerinden nasıl cüzdan yapacağınızı göstereceğiz. Farklı araç gereçten cüzdan yapılışı diye araştırırken karşımıza çıkan bu çalışma sayesinde sizlerde çok güzel ve şirin bir cüzdana sahip olabilirsiniz.

Kitap cildiyle cüzdan yaparak kullanabilir ve değişik cüzdanınızla herkesi şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı kolay cüzdan çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacağınızdan hemen bu içeriğin altında da birçok değişik cüzdan modeline ulaşacaksınız.

Anlatımlı kolay cüzdan yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli cüzdan modeli yapımı çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi2

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi3

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi4

 
 

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi5

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi6

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi7

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi8

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi9

Buchbindemappe – bookbinding wallet – reliure portefeuille – legatoria portafoglio – bogbinding tegnebog – cartera de encuadernación

 

Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kitaptan gizli bölme, eski kitaptan gizli kasa ve eski kitaptan para cüzdanı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir