Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Örnekli

Kolay Bileklik Yap

Evinizde kendi kendinize güzel şık bileklikler yapabilirsiniz. Hem de kolay bulabileceğiniz malzemelerden. Bu yazımızda da yine evinizde kendinize el yapımı bileklikler yapmanız için resimli anlatımlar bulabilirsiniz. Evde çok kısa sürede takı yapmak isteyenler arasında yer alıyorsanız, bu güzel çalışmaları mutlaka incelemelisiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize özel takılar yapmaya başlayabileceksiniz. Güzel takı yapmak için özel malzemelere de ihtiyacınız yok. Alttaki çalışmalarda gördüğünüz gibi değerlendirme mantığı ile bazı eşyalar kullanılıyor. Kolayca bileklik yapıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca bu tür çalışmaları öğrenip fazladan yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-bileklik-yapimi

kolay-bileklik-yapimi2

 
 

kolay-bileklik-yapimi3

kolay-bileklik-yapimi4

kolay-bileklik-yapimi5

 

Kolay Vazo Yapımı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik vazo yapımı, farklı vazolar ve güzel vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir