Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Kolay Bileklik Nasıl Yapılır

Kolay ve hızlı bileklik yapımı ile ilgili birçok paylaşım yaptık. Konu bileklik olunca ve farklı yapılmış bileklik çalışmaları gördüğümüzde hemen paylaşmak istiyoruz. Bu yazımızda da sizlere basit bileklik yapımı, kolay bileklik yapımı, hızlı bileklik yapımı ile ilgili açıklamalı bilgiler veren anlatımlar sunacağız.

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler varsa fazla fazla sitemizde takı tasarım bölümünde bulabilirler. Birbirinden güzel ve eğlenceli takı çalışmaları ile keyifli zamanlar da geçirebilirler. Kolay takı yapımıyla alakalı çalışmalar hem kolay anlatımı sayesinde kısa sürede yapılabiliyor. Hem de fazla fazla yapılıp satış amaçlı ürünler de elde edilebilir. Kolay gelsin.

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim2

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim3

 
 

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim4

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim5

kolay-bileklik-yapimi-resimli-anlatim6

Armbänder zu Hause gemacht – Bracelets made at home – Bracelets fabriqués à la maison – armbånd lavet derhjemme – Pulseiras feitas em casa – Bracciali fatti in casa

 

Fimo Hamurundan Güllü Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan bileklik nasıl yapılırf, fimo hamurundan bileklik yapımıf ve fimo hamurundan güllü bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir