KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

Kolay boncuklu bileklik yapmak için daha önce ki paylaştığım çalışmalara benziyor. Bu yazımda iğneden kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizdeki malzemelerle kolaylıkla yapabilirsiniz.

İp ve iğne gerekli olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Kolay adımlar sayesinde sizde boncuklu bileklik yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz.

Kolay boncukla bileklik yapmak için resimli anlatımda ki adımları takip edin ve aynısını yapın. Benzer çalışmaları ise altta bulabilirsiniz.

Sitemizdeki takı kategorilerinde daha farklı anlatımlar ve örnek çalışmalara ulaşabileceğinizi de unutmayın. Şimdi sizleri kolay boncuk bileklik modeli yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-boncuklu-bileklik-yapmak

source

 

BEYAZ RENK GECE KIYAFET KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. beyaz kıyafet kombin önerileri, beyaz renk elbise kombin önerileri ve gece elbise kombin önerileri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir