Kolay Boncuklu Kolye Yapmak

Evde kolay kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evde boncuktan güzel kolyeler yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile sizde evde güzel takılar yaparak onları elbiselerinize kombinleyebileceksiniz. Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde değişik çalışmalara göz atabilirsiniz. Evde boncuktan yapılan çalışmalara ek olarak bu güzel takı çalışmasının nasıl yapıldığını öğrenerek sizde keyifle trend kolyeler yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kolay boncuklu kolye yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kurdele.
  • boncuk.
  • bakır tel.
  • tel bükme için pense türü alet.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Öncelikle boncukları bakır tel ile kendi etrafında birbirlerini birleştirmekle işe başlayabilirsiniz. Sonra gerdanlık şekline gelen boncuklu süs çalışmasının her iki ucuna kurdele bağlayarak takıyı tamamlayabilirsiniz.

Bu çalışmayı geliştirebilir ve benzerlerini yaparak satabilir ve evinize ek gelir de kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür çalışmaları kolaylıkla yapabilir ve satabilirsiniz. Evde kolay boncuklu kolye yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kolay-boncuklu-kolye-yapmak

Evde kolay takı yapmak için çeşitli çalışmaları gördükçe sitemizde bu başlık altında paylaşıyorum. Bu yazımda da paylaştığım çalışmada olduğu gibi, gerçekten eğlenceli ve güzel işler ortaya çıkıyor. Sizde evinizde bu çalışmayı yorulmadan keyifle yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmadan yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Kendinize göre daha değişik şekillerde ve fikirlerde de takı yapma çalışmasını geliştirebilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Diğer boncuklu kolye yapmak için çalışmalara bu makalemin altında ki benzer yazılardan ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215092939

 

Evde Duvara Ahşap Tahta Yapıştırma başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan duvar kaplama, duvara ahşap tahta yapıştırma ve Holzwand hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir