Kolay Çanta Örme Resimli Anlatım

Kolay Çanta Örme

Bu yazımızda sizlere kolay çanta örme tekniğini resimli olarak anlatan bir paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde kısa sürede kendinize el yapımı örme çanta yapabileceksiniz. Evde kolayca çanta örme çalışması yapmayı düşünüyorsanız bu güzel çalışma size yardımcı olacaktır.

Evde kolay çanta yapımı veya örgü çanta yapılışıyla ilgileniyorsanız benzer çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden daha güzellerine ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Öğretici birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-canta-orme

orgu-bileklik-yapimi2

easy knitting bag – einfache Stricktasche – sac à tricoter facile – saco de tricô fácil – borsa lavoro a maglia facile – let strikning taske

 

Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. construction of mesh bags, örgü çanta 2015 ve örgü çanta 2016 hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir