Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım

Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde bahçeniz için veya balkonunuz için çok güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Bu çalışmalar ile bahçenizi veya balkonunuzu mükemmelleştirebilirsiniz. Bu tür plastik değerlendirme çalışmalarını sizde yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazen insana bu tür şeyler yapmak keyif veriyor. Bir şeylerle uğraşmak isteyenler için de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Kolay çiçek saksısı yapmak için deterjan kutusu kullanabilirsiniz. Yine şampuan kutusundan cep telefon tutacağı yapmak gibi değişik çalışmaları da daha önceleri paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-cicek-saksisi-yapilisi

Töpfe leicht gemacht – Pots made easy – Pots rendue facile – Gryder nemt – Panelas fácil – Pentole semplice

 

Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kavanoz ile avize yapılışı, kavanoz ile mumluk yapılışı ve kavanozdan avize hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir