Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Birçok şeyden cüzdan yapımıyla alakalı paylaşımlar yaptık. Bu yazımızda da sizlere pratik bir şekilde çok kolay cüzdan yapımını göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde basit bir şekilde hızlıca cüzdan yapabilirsiniz.

Evde basit cüzdan yapmak için paylaştığım şablonda tüm detaylar aşama aşama verilmiş. Sizde evde kolayca bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilir ve keyifle de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay cüzdan yapmak için paylaştığım çalışma da kullanılan malzemeyi kendinize göre derleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-cuzdan-yapilisi

leicht gemacht für den Geldbeutel – made easy on the wallet – fait facile sur le portefeuille – reso facile per il portafoglio – gjort let på tegnebogen – hecho fácil en la cartera

 

Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalın ciltten cüzdan yapımı, kalın kitap kapağından cüzdan ve kitap cildinden cüzdan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir