Kolay Halhal Yapılışı Resimli Anlatım

Bu yazımızdan sonra sizde kendiniz için çok kolay bir şekilde halhal yapabileceksiniz. Resimli anlatımı takip edebilir ve çok şık halhallar yapabilirsiniz. Evde kendi kendinize kolay halhal takı yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu güzel takı çalışmasının malzemelerini el işi malzemeleri satan yerlerden veya hobi malzemeleri satan dükkanlardan kolaylıkla bulabilirsiniz.

İncik boncuk satan dükkandan aldığınız zincir, boncuk, bağlantı teli gibi değişik süs malzemelerini satın aldıktan sonra, pense türü bir alet ile birleştirme işlemini yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaptığınız yeni halhal modelini satabilirsiniz. Yapılışını öğrendikten sonra daha değişik ve güzel halhal modelleri yapabilirsiniz.

Evde kolay halhal yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapacağınız belirtilmiş. Yapmanız gereken adımları takip etmek ve kendi halhal takınızı kendiniz yapmak. Şimdi sizleri kolay halhal nasıl yapılır? sorusuna cevap resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-halhal-yapilisi

kolay-halhal-yapilisi2

Comment bracelet – Wie Armreif – How bangle – quam eboreo – Come braccialetto – Cómo brazalete

Son karede gördüğünüz gibi harika bir halhal takı yapmışlar. Sizde aynı halhal takı modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Evde el yapımı takı yapıp satıyorsanız, bu güzel halhal çalışmasını da yapıp satabilirsiniz. Daha değişik halhal modeli yapabilir ve çeşitlerini arttırabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Kalpli Hediye Paketi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalpli hediye kutusu nasıl yapılır, kalpli hediye kutusu nasıl yapılıyor ve kalpli hediye kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir