Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım

Kolay Kapı Perdesi Yap

İş yeriniz için özellikle yaz aylarında açık bıraktığınız kapılarınıza asabileceğiniz harika bir kapı perdesi yapılışı ile karşınızdayız. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize veya iş yerinize harika kapı perdeleri yapabilirsiniz. Evde kapılara kolayca kapı perdesi yapmak için altta paylaştığımız çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Kolay bir şekilde kapılara perde yapıp hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi değişik şekilde de yaparak kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz. Özellikle yazın bu tür güzel çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Malzemeleri kendinize göre seçebilir ve değişik fikirler ortaya koyabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-kapi-perdesi-yapmak1

kolay-kapi-perdesi-yapmak2

kolay-kapi-perdesi-yapmak3

kolay-kapi-perdesi-yapmak4

 
 

kolay-kapi-perdesi-yapmak5

kolay-kapi-perdesi-yapmak6

kolay-kapi-perdesi-yapmak7

kolay-kapi-perdesi-yapmak8

door curtain made – Türvorhang gemacht – rideau de porte a fait – cortina de porta feitas – tenda porta fatta – dør gardin lavet

 

Gramafon Kağıdından Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gramafon kağıdı ile gül yapımı, gramafon kağıdından çiçek nasıl yapılır ve gramafon kağıdından gül yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir