Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kapı süsü yapma ile ilgili birçok paylaşımı yine sitemizde arama kutusuna yazarak bulabilirsiniz. Bu yazımızda ise sizlere kolay kapı süsü yapılışı ve kolay kapı süsü yapımı ile ilgili anlatım sunacağız. Resimli anlatıma göre sizde evinizdeki kapılara süs, bebek odası kapısına süs veya dış kapınıza süs yapabilirsiniz.

 
 

Evde kapı süsü yapımıyla alakalı değişik çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyerek evinize veya ev içi oda kapılarına bu güzel süs çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kapı süsü nasıl yapılır diyorsanız, bu tür kolay çalışmaları öğrenerek kısa sürede sizde yapmaya başlayabilirsiniz.

einfache Türverkleidung – easy door trim – garniture de porte facile – let dør trim – fácil guarnição da porta – facile rivestimenti delle porte

 

Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden çiçek nasıl yapılır, keçeden çiçek süsü nasıl yapılır ve keçeden çiçek süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir