Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Evinizde kapılar için çok güzel harika kapı süsleri yapabilirsiniz. Bir önceki yazımızda da sizlere kapı süsü yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu da farklı bir anlatım… Altta yer alan çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Değişik ve ilgi çekici bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

 
 

Nelerden kapı süsü yapılır diyorsanız, birçok güzel anlatımı sitemizde bulacağınızı ve hepsinden de öğrendikten sonra keyifle yararlanacağınızı söylemek isterim. Kolay kapı süsü yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmada da yine kalp şeklinde kapı süsü yapılmış. Sizde kalp kapı süsü yapabilir ve eşinizi mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Türverzierung leicht gemacht – door ornament made easy – ornement de porte facile – dør ornament nemt – porta ornamento feito fácil – porta ornamento facile

 

Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çöp poşetinden çanta nasıl yapılır, çöp poşetinden çanta yapılışı ve çöp poşetinden çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir