Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım

Çuval Bezinden Kutu Yapmak

Kolay bir çalışma ile kolay kutu yapmak ister misiniz? Daha doğrusu şık bir kutunuz olsun ister misiniz? Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımı takip ederek, kolay ve güzel süs kutusu yapabilirsiniz. Şık bir kutu sahibi olmak için resimli anlatımdaki tarifi yapmanız yeterlidir.

Çuval bezinden kutu yaparak evinizde dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Yada bir yere paket göndereceğiniz zaman böyle lüks kaliteli paket yaparak onları sevindirebilirsiniz. Karton üzeri kaplama kılıf veya ne yapabilirim diye düşünüyorsanız da bu güzel fikir işinize yarayabilir. Evde kolay süslü kutu yapmak ve benzeri çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-kutu-yapimi

Boxen leicht gemacht – boxes made easy – boîtes rendue facile – kasser nemt – caixas facilitadas – scatole semplice

 

Mandaldan Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandal ile süs yapımı, mandaldan süs nasıl yapılır ve mandaldan süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir