Kolay Paspas Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kolay Paspas Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Gerçekten harika bir paylaşım. Yine web sitelerini gezinirken keşif ettiğimiz bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Kolay bir şekilde kendi evinizde kapı önü paspası olarak kullanabileceğiniz harika bir çalışma… Kolay bir şekilde bu paspaslardan kendinize yapabilirsiniz. Karpuz şeklinde veya portakal şeklinde paspaslar yapıp, evinizin kapı önünü süsleyebilirsiniz.

Evde nelerden paspas yapılır diyorsanız, sitemizde eski kazaktan paspas yapmak, deniz taşlarından paspas yapmak ve daha birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Gerçekten birçok şeyden güzel paspas yapıldığını bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Sizde öğrenerek yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

kolay-paspas-nasil-yapilir

kolay-paspas-nasil-yapilir2

 
 

kolay-paspas-nasil-yapilir3

kolay-paspas-nasil-yapilir4

kolay-paspas-nasil-yapilir5

kolay-paspas-nasil-yapilir6

Matten leicht gemacht – mats made easy – tapis rendue facile – stuoie semplice – måtter nemt – esteras fáciles

 

Çiçek Yastık Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek şeklinde yastık, çiçek yastık nasıl yapılır ve çiçek yastık nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yıldız diyor ki:

    paspaslara dünyanın parasını veriyoruz böyle bir yöntemle kolayca yapabiliriz. maaliyeti de düşük gayet mantıklı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir