Kolay Paspas Yapılışı? Resimli Anlatım

Kolay Paspas Nasıl Yapılır

Kolay malzemeler ile çok kolay bir şekilde banyo önüne veya diğer yerlere kolaylıkla paspas yapabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için birçok güzel anlatımı daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeyi pazardan veya yapı marketlerden kolayca temin ederek işlemlere başlayabilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı yaparken kullanacağınız malzemeyi isterken kaymaz delikli plastik dediğinizde size hemen vereceklerdir. Daha sonra üzerine artık kumaşlardan kaplayarak paspas çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Hatta yün ipten küçük ponponlar yaparak da paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-paspas-nasil-yapilir

einfache Matte – simple mat made – simple natte faite – simpel mat gjort – esteira simples feito – semplice tappetino fatto

 

Şapkalı Toka Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay toka nasıl yapılır, kolay toka yapılışı ve kolay toka yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir