Kolay Patik Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere kolay patik nasıl örülür? diyenlere güzel resimli anlatımla birlikte anlatımlı videolar paylaştım. Daha önce de güzel patik modeli yapmak isteyenlere çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Altta sizlere Tunus işi patik modeli yapmak isteyenler için anlatımlı çalışma paylaştım.

Kolay patik yapmak isteyenler için patik modelleri kategorisinde sıkça bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Altta resimli anlatımına ulaşacağınız kolay patik yapımı ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz.

Evde kolay Tunus işi patik yapmak isteyenler alttaki örneğe bakarak aynısını kolaylıkla yapabileceklerini umuyorum. Pratik patik yapmak isteyenler için paylaştığım diğer çalışmalardan da yararlanmak için sitemizde yer alan evde nasıl yapılır ve patik modelleri bölümüne bakarak sizde değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-patik-nasil-orulur

 
 

31 ilmek başlanır. 9 ilmek haroşo 1 ilmek düz, 11 ilmek haroşo, 1 ilmek düz, 9 ilmek haroşo olarak 22 diş haroşo örülür. Daha sonra 1 ters, 1 düz 22 sıra örülür. 23.ncü sırada her sıra sonuna iki ilmek birlikte alınarak ilmek sayısı yarıya düşürülür. Kalan ilmekler yün iğnesi ile toplanır. Lastik örgü bölümü ve topuk kısmı resimde görüldüğü gibi dikilir.

kaynak : http://www.hobinisat.com/patik-orelim/

 

chaussons à tricoter faciles – einfache Strick Booties – easy knitting booties – facile knitting praedasque decerni – facile stivaletti maglia – botines fáciles de tejer

Evde kolay patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan umarım yararlanırsınız. Değişik çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere bulup paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

Kartondan Ev Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan ev nasıl yapılır, kartondan ev nasıl yapılıyor ve kartondan ev yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir