Kolay Sandalye Minderi Yapımı Resimli Anlatım

Kolay Sandalye Minderi Nasıl Yapılır

Evinizdeki sandalyelerin üzerine kilim veya minder yapmak ister misiniz? Evde kolay sandalye minderi yaparak sizde evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Kolay sandalye kılıfı yapmak veya nelerden sandalye kılıfı yapılır diyorsanız tüm sorularınıza cevap bu güzel örneklerde yer alıyor.

Sizde evinizde klasik görünümlü sandalyelerden sıkıldıysanız bu güzel çalışmalardan yapıp, sandalyelerinizi daha kaliteli görünümlere ulaştırabilirsiniz. Evinize gelenler sandalyeleri nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

 
 

Bu gibi çalışmalar her zaman evi güzelleştirmiş olup, kısa sürede sizde yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Dekoratif amaçlı yapacağınız bu değişiklikte seçtiğiniz kumaş ve renklerde son derece önemlidir. Kolay gelsin.

 

Sitzkissen – chair cushion – Coussin de chaise – stolehynde – almofada de cadeira – ammortizzatore della sedia

 

Kolay Paspas Yapılışı? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit paspas nasıl yapılır, basit paspas yapılışı ve basit paspas yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir