Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı

Kolay Yelek Yapımı Anlatımlı

Bu yazımızda sizlere kolay yelek yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşıyoruz. Birçok bayanın yakından takip ettiği Derya Baykal’ın programından bir kesit olan anlatımda gerçekten harika bir örnek çalışma sunmuşlar. Kolay yelek yapımını öğrenebilir ve sizde çok kolay bir şekilde yelek yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yelek yapmak isteyen olursa altta yer alan videolarda ne yapılması gerektiği detaylıca verilmiş. Sitemizde kolay örgü bebek yeleği yapmak veya örgüden yelek yapmak gibi değişik çalışmaların detaylı anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Örgü işlerini seviyorsanız ve değişik motifler, örnekler veya modeller arayışı içerisindeyseniz, sitemizde birçok proje olduğunu belirtmek isterim. Kolay yelek yapmak için tamamlanmış örnekteki gibi sizde eğitimini videolardan alıp hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-yelek-yapilisi

 

 

Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap ev dekorasyonları, ahşap oyma dekorasyon modelleri ve ahşap oyma ev dekorasyonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir