KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK

Kot kumaştan yuvarlak kase yapmak isteyenler olabilir. Bu tür paylaşımlar daha önce de yaptığımı hatırlıyorum. Düşünsenize fazlalık kot kumaşları bir kaseye dönüştürüyorsunuz.

İlginç değil mi? bana ilginç geldi. Hem yapımı kolay. Hem de kot kumaştan kase yaparak evinizde lazımlık veya içine bozuk para, yada takı aksesuarları koymada kullanabilirsiniz.

Bu tür kase yapımında kot kumaş kullanımı beni çok şaşırttı. Genelde kartondan veya alçıdan yapılışını daha önce paylaştığımı hatırlıyorum.

Fakat ilk kez kot kumaştan kase yapmak için bu tür bir çalışma paylaşıyorum. Eğer benzerlerini paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparak etrafınızdakileri ve misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapmayı sevenler için şimdi resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kot-kumastan-yuvarlak-kase-yapmak

source

 

FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan ev nasıl yapılır, fimo hamurundan ev yapmak ve fimo hamurundan minyatür ev yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir