Kot Şort Süsleme

Kot Şort Nasıl Süslenir?

Kot şortlarınız varsa bunları süslemek için mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Bu yazımızda sizlere kot şort süsleme ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağız. Örnek resimlere göre sizde kendi şortlarınızı bu şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kot şort nasıl süslenir diyenler için sitemizde daha değişik kolay süsleme tekniklerini içeren çalışmaların da olduğunu hatırlatmak isterim.

 
 

Alttaki örnekler de işinize yarayacaktır. İllaki aynısını yapmanıza da gerek yok. Benzerlerini yapabilir ve sizde sahip olduğunuz kot şortlara değişik görünümler kazandırabilirsiniz. Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve süsleme çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Kolay gelsin.

Denim-Shorts Schmuck – denim shorts decorations – denim shorts décorations – denim shorts dekorationer – shorts jeans decorações – denim decorazioni

 

Dokuma Duvar Panoları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dokuma duvar pano örnekleri, dokuma duvar panoları ve dokuma duvar tabloları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir