Kottan Yapılan Çantalar

Kottan Yapılan Çantalar

Kottan yapılan çanta modellerini bu başlığımızın altında bulabilirsiniz. Kottan yapılan çanta çalışmalarını bu başlıkta sizlere sunmaya çalıştık. Kottan yapılan çanta modelleri altta yer alıyor. Hepsi birbirinden güzel ve şık çalışmalardır. Sizde aynılarından yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Eski kot değerlendirme çalışmaları arasında yer alan kottan çanta yapmak veya eski kottan çanta nasıl yapılır diyorsanız, bu güzel çalışmaları değerlendirebilirsiniz. Eskiyen kot pantolonu çanta yapabilirsiniz. Yada kot kumaşından çanta yapmayı da düşünebilirsiniz.

Kottan torba yapmak veya kot çanta yapımıyla alakalı birçok şablona da sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Beğeneceğiniz çalışmalar olacaktır. Kolay gelsin.

 

Kartondan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı çanta, el yapımı çanta nasıl yapılır ve evde çanta nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir