KOYU RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

Tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız ve nail sanatıyla ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz.

Koyu renk tırnak süsleme çalışmasının resimli anlatımında adım adım ne yapmanız gerektiği ve hangi renkleri kullanacağınız belirtilmiş.

Nail sanatı yani tırnak süsleme sanatıyla ilgili birçok çalışmayı hem araştırıyorum. Hem de daha önce sitemizde paylaşmıştım.

Sitemizde bu tür nail tırnak süsleme örneklerine ilgili kategorilerden ulaşabileceğiniz gibi, hemen bu yazımın altındaki benzer nail tırnak süsleme örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Mutlaka incelemenizi istediğim örnekler var. Bakmadan geçmeyin. Şimdi sizleri koyu renk şimşek nail örneğinin yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Daha iyilerini ve değişiklerini buldukça da paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

koyu-renk-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source

 

DİKME KUMAŞ BROŞ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit broş örnekleri, broş nasıl yapılır ve broş nedir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir