KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK

Kumaş puantiyeli çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadaki şablonu kullanarak sizde çok şık el çantaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan çanta çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştım. Altta karşılaşacağınız benzer çalışmaları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kumaştan desenli çanta yapmak için şablonu kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Evde kolay çanta yapımıyla ilgileniyorsanız sitemizdeki çanta kategorisinde binbir çeşit şablon örneklerinden yararlanabilirsiniz. Çanta yapacağınız zaman şablon her zaman hayat kurtarmaktadır.

 
 

Hem anlatımı hem de tarifi sayesinde ne yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz. Kolay bir şekilde sizde kumaştan çantalar yapabilir ve dilerseniz çokça yapıp satabilirsiniz. Böylece güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çanta yapmak için paylaştığım çalışmalar hem güzel.

Hem de marka çantalarla yarışır niteliktedir. Kolayca sizde çanta yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-puantiyeli-canta-yapmak

source

 

PARLAK ŞİRİN EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. lüks el çantası yapmak, lüks makyaj çantası yapmak ve moda el çantası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir