KUMAŞ TÜLDEN KOLAY KÜPE YAPMAK

Kumaş tülden kolay küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede aynısını yapmayı öğrenebileceksiniz.

Daha önce evde kolay küpe yapmak veya küpe tarzı takılar yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Takı kategorisinde birçok kolay yapılan takı çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Kumaştan küpe yapmak için malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. İncili küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı farklı taş malzemelerle değiştirerek kendinize özgü de yapabilirsiniz.

Bu sadece bir örnek olup, fikir edinmeniz açısından paylaşılmış bir çalışmadır. Bu tarz çalışmaları sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay yapılan küpe çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tul-kumastan-kolay-kupe-yapmak

source

 

KUMAŞTAN KOLAY LASTİKLİ TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçekli lastik toka yapmak, çiçekli toka modeli ve çiçekli toka örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir