KUMAŞTAN ANLATIMLI MİNYATÜR KUŞ YAPMAK

Kumaştan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kumaştan anlatımlı minyatür kuş yapmak isterseniz, yapabileceksiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak düşünebilir veya süs eşyası olarak da evinizde kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmayı çokça yapıp, turistik yerlerde satışa sunabilir ve ciddi paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Kumaştan oyuncak yapmak için benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Şimdi sizleri anlatımlı çalışma olan kumaştan minyatür kuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-anlatimli-minyatur-kus-yapmak

source

 

ESKİ UZUN ÇORAPTAN OYUNCAK UZUN KÖPEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çorap oyuncak yapımı, çorabı oyuncağa dönüştürmek ve çorapla köpek oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir