Kumaştan Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kumaştan Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kumaş kullanarak çok şirin ve sevimli küçük bebekler yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda yine rastladığımız çok güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Resimli anlatımlara göre kendiniz de yapabilirsiniz.

Evde kumaştan bebek yapmak için öncelikle güzel bir renge sahip kumaş elde ettikten sonra alttaki gibi çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Biraz emek isteyen bir oyuncak yapma çalışması olsa da sıkılmadan kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay kumaştan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz gezdirebilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak yapımı çalışmalarını sitemizde çokça kez bulabilir ve hepsini inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay kumaş oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak bez bebekler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-bebek-nasil-yapilir2

kumastan-bebek-nasil-yapilir

 

Makarnadan Süs Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. makarna ile neler yapılır, makarnadan nasıl süs yapılır ve makarnadan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir