Kumaştan Çiçekli Lastik Toka Yapılışı

Kumaştan çiçekli lastik toka yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda bulacağınız resimli anlatımda kumaştan lastik toka yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak çeşitli takılar yapabilirsiniz. Evinizde kendi elbiseleriniz için kombin yapacağınız renklerde tokalar yapabilirsiniz.

Evde kumaştan çiçekli lastik toka modeli yapmak için altta ilk olarak kumaş parçasına yapraklar için makas ile kıvrımlar kesilmiş. Ardından iğne iplik ile yuvarlak hale getirilen çiçeğin üzerine toka tutacağı eklenmiş. Sizde buna benzer bir şekilde kumaştan çiçekler yapabilir ve ister toka ister takı tasarımında kullanabilirsiniz.

Kumaştan çiçekli toka yapmak için daha önce de farklı çalışmalar paylaşmıştım. Takı tasarım bölümünde kumaştan yapılan toka çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Evde toka yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar bu makalemin hemen sonunda da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri kumaştan toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-cicekli-lastik-toka-yapilisi

fabrica insurrecturos – fibbia tessuto – hebilla tela – boucle tissu – Schnalle Stoff – buckle fabric

Kumaştan çiçek yapmak isteyenler de bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kumaştan çiçek yapmak isteyenler için takı tasarım bölümünde ve kumaş işleri bölümlerinde değişik çalışmalar da paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Düğmelerden Yapılmış Tablo Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düğmeden tablo nasıl yapılır, düğmeden tablo yapımı ve düğmeden yapılmış tablolar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. eylem gönenç diyor ki:

    böyle çalışmalara bayılıorummmmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir