Kumaştan Kurdele Yapımı Resimli Anlatım

Kumaştan Kurdele Yap

Kumaştan kurdele yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere kolay bir şekilde kumaştan kurdele yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Kolay kurdele yapımı sayesinde sizde bu çalışmayı öğrenebilecek ve evinizde el yapımı kurdeleler yapabileceksiniz.

Evde kolay bir şekilde kumaştan kurdele yaparak süs veya takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdele yapmak içim kumaş veya keçe de kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş kurdele çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kumaştan kurdele yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

kumastan-kurdele-yapimi

Bänder aus Stoff – Bänder aus Stoff – rubans en tissu – bånd lavet af stof – fitas de tecido – nastri in tessuto

 

Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit toka nasıl yapılır, hızlı toka nasıl yapılır ve keçeden toka yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir