KUMAŞTAN PONPON NASIL YAPILIR

Evde artık kumaş parçalarını eğer benim gibi değerlendirmeyip atıyorsanız, artık yapmayın. Çünkü artık bende evde atık kumaş parçalarını değerlendirmeye başladım.

Özellikle de bu yazımda paylaştığım çalışmayı artık kumaşlardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere artık kumaştan ponpon nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve teferruatlı anlatıma sahip bir çalışma paylaştım.

Kumaştan ponpon yapmak için sanırım daha önce birçok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında karşınıza bunların hepsi çıkacaktır.

Onları da inceleyerek kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Yaptığınız ponponları her türlü çalışmalarınızda kullanabiliyorsunuz.

 
 

Hatta sitemizde çatalla ponpon yapmak isteyenler için bile birçok farklı anlatımını paylaşmıştım. Şimdi sizleri bu yazımda paylaştığım kumaştan ponpon yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

DONDURULMUŞ GIDALARIN FAYDALARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurulmuş besin öğeleri nelerdir, dondurulmuş gıda nedir ve dondurulmuş gıda tüketimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir