Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016

Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016

Kumaştan yapılan çalışmaları bu başlıkta sizlere paylaşacağım. Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma olan kumaştan cüzdan, kumaştan gözlük kesesi, kumaştan kredi kartı torbası ve kumaştan yapılan diğer eşyaların yapılışını anlatan resimli anlatımları paylaşacağım. Sizde evinizde artık kumaş parçalarını değerlendirebilir ve bu çalışmalara benzer kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz.

 
 

Kumaştan yapılan çalışmalar olarak paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları kendinize, eşinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kumaştan kalemlik dahi resimli anlatımlarda yer alıyor. Kumaştan yapılan diğer çalışmaları ise sitemizde yer alan kumaş kategorisinde bulabilirsiniz. Gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Sizde bu çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilir ve kendiniz evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

source : http://www.craftynest.com/2011/02/handbag-set-coin-purse-tissue-pouch-pen-sleeve-eyeglass-case-business-card-pocket/

Stoffartikel – fabric articles – articles en tissu

 

Evde Kolay Taç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. couronne senti, evde kolay taç yapımı ve felt crown hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Kredi Notu diyor ki:

    Yok artık kumaştan bu derece farklı ürünler yapmak çok başarılısınız. Takipteyim paylaşımların devamını bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir