KÜRDAN ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR EV ANAHTARLIK YAPMAK

Kürdan çubuğundan minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde paylaştığım kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak yapabilirsiniz.

Minyatür sanatıyla ilgileniyorsanız ve minyatür ev anahtarlık yapmak istiyorsanız bu güzel örnekle çalışmalara başlayabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi isterim.

Anlatımlı minyatür ev yapmak veya minyatür anahtarlık yapmak için paylaştığım fimo hamuruyla yapılan çalışmalar da ilginizi çekebilir. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı minyatür çalışmalar sayesinde hem keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hem de nasıl yapıldığını öğrenerek birçok güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdan-cubugundan-minyatur-ev-anahtarlik-yapmak

 

DALMAÇYALI DESENLİ PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cüzdan şablonları, desenli kumaştan cüzdan yapmak ve kolay cüzdan nasıl dikilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir