Kürdandan Minyatür Ev Yapmak

Kürdandan minyatür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir minyatür proje paylaştım.

Evde kolay yapabileceğiniz bu güzel çalışmada malzemeleri kolaylıkla evinizde temin edebilir ve küçük minyatür ev çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde minyatür kürdan ev yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kürdandan minyatür ev yapmak için paylaştığım anlatımlı resimlerde sırasıyla ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür minyatür çalışmalar ile evinizde ki vitrini süsleyebilirsiniz. Bu tür minyatür işleri yapıp, turistik yerlerde güzel paralara da satabilirsiniz.

 
 

Daha önce de minyatür ev yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kürdandan minyatür ev yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdandan-minyatur-ev-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-chinese-house-sharpener/

 

İple Zincirden Kolay Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay zincir bileklik yapımı, evde zincir bileklik nasıl yapılır ve iple zincirden bileklik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir