Kurdele Nakışı İle Üzüm Yapımı Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere kurdele nakışıyla üzüm yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Dikiş nakış işlerini sitemizde bulabilirsiniz. Benzer çalışmaları videolu anlatımlarına ve resimli anlatımlarına da ulaşabilirsiniz. Dikiş nakış kurslarında anlatılır nitelikte ders şeklinde videolu anlatımları çoğunlukla paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü hem anlaması kolay oluyor.

Hemde yapılan nakış işinin detaylarına ulaşabiliyorsunuz. Bu yazımda sadece resimli anlatım paylaştım. Hatta dikiş nakış işleri kategorisine girdiğinizde benzer nakış örneklerine ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak yeni nakış işleri ile ilgili güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda bulunan resimli anlatımda kurdele nakışı üzüm yapmak için adımlar gösterilmiş. Umarım işinize yarar. Buyurun resimli anlatıma ;

 
 

Son karede gördüğünüz gibi nakış işi ile yapılan üzüm örneğine ulaşıyorsunuz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize facebook sayfamızdan gönderebilirsiniz. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında yer alan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Birbirinden güzel dikiş nakış işleme çalışmalarını buldukça sizlere yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik görüşmek üzere…

source : http://www.pnann.blogspot.com/

 

Kolay Kitap Ayıracı Yapımı 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kitap ayıracı nasıl yapılır, kolay kitap ayıracı nasıl yapılır ve kolay kitap ayıracı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir