KURDELE ŞERİDİNDEN BALIK FİGÜRÜ YAPMAK

Bu tür şeyleri seviyorum. Kurdele şeridinden balık figürü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da adım adım kurdele şeridini nasıl balık şekline sokulduğu tarif edilmiş. Ne işime yarar demeyin.

Evinizde çocuklarınızı mutlu edebilir ve onların odasına sarkaç süs olarak yapabilirsiniz. Elbise dolaplarına asabilir ve onları güldürebilirsiniz. Kurdele şeridinden balık yapmak için paylaştığım çalışma da tüm detaylar verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları birleştirerek kurdele şeridini minyatür balık figürüne dönüştürmek. Evde kolay yapılan bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan yapabilir ve eğlenerek balık figürleri yapabilirsiniz. Kurdele şeridinden balık figürü yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

kurdele-seridinden-balik-figuru-yapmak

source

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü işi terlik modelleri, örgü işi terlikler ve Örgü terlik modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir