KURDELE ŞERİTTEN İNCİ BİLEZİK YAPMAK

Kurdele şeritten inci bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan bilezik çalışmalarını sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı bilezik yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

Sitemizde yer alan birçok çalışmayı anlatımlı olarak paylaşıyorum. Hem onları hem de bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmaları arıyorsanız sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında birçok güzel bilezik yapma çalışmaları veya bileklik yapmak için modeller yada anlatımlar yer alıyor.

Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan bilezik çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu kombinler yapabileceksiniz. Kıyafet kombin işlerinde takı önemli bir yere sahiptir. Takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyum sağlayacak güzel takılar yapabilirsiniz.

 
 

Takı yapmayı öğrenerek çokça yapıp farklı yaptığınız takı çalışmalarını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde satıp para kazanabileceğiniz bu güzel takı çalışmaları sayesinde sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli bilezik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdele-seritten-inci-bilezik-yapmak

 

ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot değerlendirme, eski kottan bileklik yapmak ve eski kottan nasıl bileklik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir