Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım

Kurdele Toka Yap

Kumaştan kurdele toka yapılışı ile ilgili bu anlatımdan sonra sizde kendi el yapımı tokanızı yapabileceksiniz. Kolay toka yapımı sayesinde birçok farklı çeşitte tokalarınız olacak. Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel kurdele toka çalışmasını kısa sürede tamamlayıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Okula giden kız çocuklarınıza özellikle bu güzel takı çalışmasını yapmanızı öneririm.

Hem onlar mutlu olsunlar. Hem de güzel bir vakit geçirerek sizde bu güzel takıların sahibi olun. Kolay yapılan takı çalışmaları veya evde yapılan toka çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kurdele-toka-yapilisi

Bau der Bandschnalle – construction of ribbon buckle – la construction de ruban boucle – konstruktion af bånd spænde – construção de fita fivela – costruzione di nastro fibbia

 

Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gramafon kağıdı ağaç yapımı, gramafon kağıdından ağaç yapımı ve gramafon kağıdından ne yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Neslihan diyor ki:

    çok güzel bir makale olmuş toka baya güzel olmuş bilgi için teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir