Kurdeleden Gül Yapılışı

Kurdeleden Gül Yap

Kurdeleden gül yapımı ile ilgili bu yazımızda yine sizlere daha önceden paylaştığımız gibi kurdeleden nasıl gül yapılır? konusuyla alakalı paylaşımlara devam ediyoruz. Evde kurdele kumaşından gül yaparak sizde süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı kurdele gül yapılışı çalışmalarını sitemizde fazla fazla paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hatta en güzel çalışmalar ve örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel çalışmalar var. Kurdele kumaşını kıvırarak çok güzel güllere dönüştürebilirsiniz. Kurdele kumaşından çiçek yapıp süslemelerde kullanabilir veya yaptığınız çalışmalarda mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

 
 

kurdeleden-gul-yapilisi

Gemachte Band Rosen – made ribbon roses – faites de rubans roses – lavet bånd roser – rosas feitas de fita – rose nastro fatte

 

Tığ İşi Çiçek Motifi Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek motif örnekleri, tığ işi çiçek motifi ve tığ işi çiçek motifi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir