Kuru Ağaç Dalından Süs Dekor Yapmak

Evde kendinize yeni hobiler arıyorsanız? bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinin işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Bu gün ki yazımda sizlere evde kuru ağaç dalından süs dekor yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kuru ağaç dallarından dekoratif süs yapmak isteyenler için ideal bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bu sayede evini güzelleştirmek isteyenler bu güzel çalışmadan faydalanıp, aynısını veya benzerini yapabilirler. Kolay gelsin.

Evde zorlanmadan yapabileceğinizi umuyorum. Yapımında kullanacağınız malzemeler ise ;

  • sünger.
  • saksı.
  • kuru ağaç dalları.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • süs malzemeleri.

Malzemeleri temin ettikten sonra sizde zorlanmadan ve kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evinize yeni bir dekorasyon süs yapmış olursunuz.

 
 

İlk olarak saksının içine süngeri yerleştirip, kuru ağaç dalını saksıya sabitledikten sonra yapraklarına keçe veya kağıttan yapay çiçek yapıp yapıştırmanız yeterli oluyor. Saksının için deniz taşları doldurabilirsiniz.

Bu güzel çalışmanın tarifini altta paylaştım. Şimdi sizleri kuru ağaç dalından dekoratif süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kuru-agac-dalindan-sus-dekor-yapmak

source : http://stylowi.pl/41756621

 

Kumaştan Tavşan Sepet Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden tavşan yap, evde kolay tavşan sepeti yap ve evde kumaştan sepet yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir