Kuru Ağaç Dalları ve Keçe İle Süs Yapılışı

Kuru Ağaç Dallarıyla Keçeden Süs

Kuru ağaç dallarına keçeden süs yapıp, evinizin her yerine güzel görünüm vermesi için koyabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde kuru ağaç dalları temin edip, keçeden süslemesini yapabilirsiniz. Evde keçeden kuru ağaç dallarıyla süs yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim.

 
 

Anlatımlı kuru ağaç dallarından süs yapımıyla alakalı birkaç farklı projeyi daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. İnceleyerek sizde evde kurumuş dallardan süs yapmayı öğrenip, evinize güzel süs çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Kuru dalları yapıştırarak üzerini keçeden yaptığınız güzel süsle tamamlayıp, dekoratif süs projenizi de tamamlamış olursunuz. Kolay gelsin.

 

Keçeden Toka Yapılımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden nasıl toka yapılır, keçeden neler yapılır ve keçeden toka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir