KUŞ YUVASI ANAHTARLIK YAPMAK

Bu çalışmaya hasta kaldım. Evim bahçeli olsaydı inanın kuşlar için yapar ve bahçedeki bir depo veya kapalı yerin anahtarlarını oraya asardım. Paylaştığım çalışma da kuş yuvası şeklinde anahtarlık asacağı yapmak tarif edilmiş.

Kuş evinin nasıl yapıldığı gösterilmemiş. Ancak resimlerden bakarak ahşaptan kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Yada yapılmış olanını bulursanız alabilir ve süsledikten sonra anahtarlık askılığı şeklinde bahçenizde depo yanına monte edebilirsiniz. Bahçeli evlerde mutlaka kuşlar bahçeye geliyordur.

Kuşlar yuva yapmak için kendi çabalarıyla çel çöp toplayıp ağaçlara, çatılara, çeşitli yerlere ev yapmaya çalışırlar. İşte bu çalışma hem doğadaki dostlarımızın işini kolaylaştırıyor.

 
 

Hem de anahtarlık olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Bence yapmayı düşünenler hemen yapsın. Yaptıklarında bizimle de paylaşırlarsa sevinirim. Şimdi sizleri çalışmanın örneğiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kus-yuvasi-anahtarlik-yapmak

source

 

ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 boyutlu kalp tablo yapmak, 3 boyutlu tablo yapmak ve anlatımlı çividen tablo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir