Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere makrome ip ile hamak yapılışını anlatan resimler paylaşacağım. Bu güzel çalışmayı sizde kendi bahçeniz için yapabilirsiniz. Makrome ipten hamak yapımını anlatan resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Makrome ile yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda ise makrome ip ile takı yapmak yerine, makrome ipini kullanarak hamak yapılışını paylaşacağım.

 
 

Çok güzel bir çalışma ve mutlaka bahçesi olanlar yapmalı… resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kaliteli bir hamak sahibi olabilirsiniz. Nette dolaşırken yabancı bir sitede gördüğüm bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kolay gelsin.

source : http://www.ehow.com/how_12093464_make-crocheted-hammock.html

make hammock – faire hamac – machen Hängematte

 

Yeni Karton Maske Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. animal masks cardboard, hayvan karton maskeleri ve hayvan maske şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Oya diyor ki:

    Bende. İş. Yapıp. Para. Kazanmak. İstıyorum

  2. Nuray diyor ki:

    oya hanımcım sitemizde yapabildiğiniz konuların altına da yorum ve iletişim bilgileri bırakırsanız, mutlaka size dönüşler olacaktır. umarım ve inşallah dilerim ki iş yapacak kişilere ulaşır ve nasiplenirsiniz. saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir