Mantar Tıpalarından Yapılan 25 Farklı Çalışma

Mantar Tıpalarından Yapılan Projeler

Şarap mantarlarından yapılan birbirinden farklı çalışmaları bu başlık altında sizler için derledik. Nette gezinirken karşılaştığımız bu farklı çalışmaları sizler için bu başlık altında topladık. Şişe mantarlarından yapılan birbirinden güzel aktiviteleri derledik. Bu güzel çalışmaları sizde yapmak isteyeceksiniz.

 
 

Anlatımlı mantar tıpaları değerlendirme projelerini ben çok sevdim. Sizde öğrenerek kısa sürede aynılarından yapabilirsiniz. Mantar tıpasından minyatür yapmak veya şişe mantarından minyatür çalışmalar yaparak sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Mantar tıpasından yapılan çalışmalar sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Mantar tıpasından yapılan çalışmalar arasında çok güzel ve şirin olanlar da var. Onları da değerlendirebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Araba Lastiklerinden Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden neler yapılır, araba lastiklerinden yapılanlar ve araba tekerleğinden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. SEVİLAY HANCI diyor ki:

    bizim arif efendi dee içsin şarapları mantarları atsın. bak neler yapılıyomuş. güzel paylaşım teşekkür ettim cancazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir