Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak

Evde kolye yapmak isteyen bayanlara hitap eden çok güzel bir çalışma paylaştım. Sizde evinizde zorlanmadan bu güzel çalışmanın aynısını veya benzerini yapabilirsiniz.

Öncelikle kolye ipi veya benzer bir ip bulup, renkli boncuk malzemesini de temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip etmekle işe koyulabilirsiniz.

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan yada hobi marketlerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra evinizde sizde zorlanmadan kolay bir şekilde mavi boncuktan iple kolye yapmak için resimli anlatımdaki tarifi uygulayabilirsiniz.

Yapılışı resimli anlatımda tane tane anlatılmış. Tek yapmanız gereken önce ipi örgü biçiminde içine mavi boncuk veya benzer boncuk malzemesini geçirerek işleme başlamanız.

 
 

Böylece evde mavi boncuktan kolye yapma işini kısa sürede tamamlamış olursunuz. Şimdi sizi evde boncuktan kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

mavi-boncuktan-iple-kolye-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193915

 

Bahçe Hortumundan Kapı Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçe hortumundan kapı süsü yapmak, çeşme hortumundan kapı süsü yap ve evde hortumdan kapı süsü yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir